Тільки у жовтні цього року доходи місцевих бюджетів від податкових надходжень склали 164 млн гривень, що на 17,2 млн гривень більше, ніж у жовтні 2022 року.

 

Найбільш поширеними джерелами надходжень до місцевого бюджету є такі податки, як податок на доходи фізичних осіб, якого в січні-жовтні надійшло 1027,7  млн гривень. До минулого року показник зріс майже на 210,7 млн гривень.

 

Крім того, суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету 115,7 млн гривень єдиного податку

 

Також вагомим джерелом наповнення бюджету стали майнові податки, яких надійшло 106,5 млн гривень (плюс 27,5 млн гривень до десяти місяців минулого року). Якщо в розрізі кожного з податків, то земельного податку та орендної плати надійшло 82,9 млн гривень, податку на нерухомість - 23  млн гривень та 460 тис гривень транспортного податку.

 

Легалізація праці та дотримання вимог податкового законодавства працедавцями, зразкова податкова дисципліна бізнесу та відповідальність  власників майна - основні чинники бюджетної стабільності громад.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»