08.11.2023 року Демидівською селищною радою проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, що будуть залучатись для проведення робіт з визначення  ринкової (оціночної) вартості нежитлових будівель, що  обліковуються  на балансі комунального підприємства дитячий санаторій «Хрінники» Демидівської селищної ради Рівненської області, а саме – будинок відпочинку №17 за адресою вулиця Зарічна,1ф, село Хрінники, Дубенський район, Рівненська область, 35220; будинок відпочинку №21 за адресою вулиця Зарічна,1л, село Хрінники, Дубенський район, Рівненська область, 35220.

Оцінка проводиться з метою здачі комунального майна в оренду.

Повідомляємо, що за результатами конкурсного відбору, комісією визначено  переможця суб’єкта оціночної діяльності – ТОВ "Нива-Експерт", 33028 м.Рівне, вул.Драгоманова,27. (Протокол № 10 засідання комісії від 08.11.2023 ) запропонована ціна - 4500 грн. за кожен об’єкт оцінки.

Голова комісії                                                                           Анатолій БОНДАР