Сьогодні, 23 жовтня, Демидівська громада схилилася на коліна, зустріла та провела в останню дорогу солдата, жителя села Лішня Тадеуша РУМИНСЬКОГО.

Тадеуш залишив мирне життя, бо покликав обов’язок чоловіка, громадянина, воїна - боронити рідну землю від навали російських окупантів... Він не міг по-іншому...

Але, на жаль, земне життя нашого  земляка завершилося на фронті. Він боровся із ворогом  з глибокою та непохитною вірою в Бога і в Батьківщину.

Сльози,  відчай, адже не такою мала бути зустріч  сина,  чоловіка, брата...

У цей скорботний день жителі громади прийшли попрощатися, віддати шану, вклонитися і подякувати Воїну за наше мирне небо та провести його до місця останнього спочинку.

На честь, шану і вічну пам’ять про славного бійця Тадеуша на кладовищі гучно пролунали останні постріли.

Неможливо осягнути скорботу рідних, які назавжди втратили дорогу серцю людину. Та назавжди в серці нашої громади залишиться подяка за відданість та самопожертву нашому захиснику.

Вічна пам'ять і слава!