За девять  місяців 2023 року до місцевих бюджетів Демидівської та Боримельської громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 9400 тис гривень єдиного податку.

Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи – підприємці, які сплатили  6391 тис гривень. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 152 тис гривень єдиного податку. Від суб’єктів господарювання, які перебувають на четвертій групі  спрощеної системи оподаткування, до бюджетів громад надійшло 2855 тис гривень.

Податківці звертають увагу, що сумліно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим платники забезпечують життєдіяльність  територіальних громад.

На діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»