Агенція регіонального розвитку Рівненської області за сприяння ПРООН в Україні в рамках проєкту «Підтримка інклюзивного розвитку в Україні через звʼязок експортної стратегії, регіонального розвитку та Цілей сталого розвитку» працюють над створенням експортного каталогу Рівненської області, який буде використовуватися як презентаційний матеріал на заходах, форумах, під час офіційних зустрічей з іноземними делегаціями.

Метою створення каталогу «Експортний потенціал Рівненської області» є поширення інформації серед потенційних партнерів про експортоорієнтовані підприємства Рівненської області, налагодження подальшої співпраці.

Основні переваги:

-промоція експортера: активне інформування, просування продукції або послуг компанії на зовнішніх ринках з метою залучення нових клієнтів і розширення присутності компанії на міжнародному ринку;

-розширення ринків збуту: розширення географії постачань та збільшення обсягів продажу;

-пошук нових бізнес партнерів та залучення нових клієнтів;

-підвищення видимості компаній на іноземних ринках, за допомогою інформаційної та візуальної презентації;

-поширення запитів на міжнародне співробітництво.

-підтримка маркетингу: просування продукції на іноземних ринках, створення іміджу.

Розміщення підприємства у каталозі - безкоштовне.

Для розміщення у експортному каталозі необхідно до 17 вересня 2023 року заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCcmvycJh-2tHUYF7ISRisdOjRfFHV3djMbKiXXnWsO3MyzQ/viewform

У разі виникнення питань контактна особа: +380671059997 Тетяна.