Діти з Демидівської громади отримали понад півтисячі подарунків від благодійної місії «Сумка самарянина» протягом червня-липня.

У рамках Україно-швейцарського Проєкту «Діємо для здоров’я», за сприянням селищного голови Сергія Радченка та за ініціативи помісної церкви Християн віри Євангельської с. Рудка відбулися дитячі зустрічі «Я майбутнє України».
Для дітей була підготовлена цікава й різноманітна програма, включаючи музичну зарядку, вивчання Біблійних історій та віршів, а також захоплюючий квест з навчанням міряти тиск і робити добро іншим. Дітки також насолоджувалися попкорном та солодкою ватою. В кінці заходу кожній дитині вручено подарунки від міжнародного християнського проєкту «Сумка Самарянина», що викликало захват і радість у маленьких серцях.
Нехай кожний подаруночок принесе маленьку радість у стривожену дитячу душу. Дякуємо кожному, хто надає сьогодні допомогу на усіх фронтах війни. Нехай береже нас Бог і збереже нам Україну.