Фото без опису20 липня 2023 року на базі ОЗ Демидівського ліцею відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти, дошкільної  та позашкільної освіти. Також на нараді були присутні заступники директорів з навчальної роботи та вчителі інформатики.  Основною метою наради було ознайомлення із платформою цифровізації освіти Eddy, яке здійснила регіональний менеджер – Олена Морозюк.

Зараз на часі перехід на електронний документообіг. У 2022-2023 навчальному році електронні журнали та щоденники вели у трьох закладах освіти, а до 1 вересня планується ввести у всіх закладах загальної середньої освіти.  Розробники платформи Eddy пропонують сучасні веб-сайти для закладів освіти на безкоштовній основі. Платформа дистанційної освіти Eddy – це повнофункціональна LMS-система, що містить всі необхідні інструменти для управлінь освіти та шкіл  і може зробити навчальний процес, безперервним та якісним навіть в найскладніших умовах,  бо може функціонувати без під'єднання до мережі  «Інтернет».