про результати конкурсу

12.07.2023 року Демидівською селищною радою проведено конкурс з відбору суб`єктів оціночної діяльності, що будуть залучатись для проведення  робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, площею 1,1100 га (кадастровий номер  5621455306:01:000:0399) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка перебуває в оренді фермерського господарства "Баквіт" в с. Лішня вул. Млинівська, 4 и Дубенського району Рівненської області.

Повідомляємо, що за результатами конкурсного відбору, Комісією визначено  переможцем суб’єкта оціночної діяльності – ППФ «Експерт-Рівне»,  (Протокол № 2 засідання комісії від 12.07.2023 ) запропонована ціна - 9500 грн.

Селищний голова                                                               Сергій РАДЧЕНКО