До уваги небайдужих мешканців Демидівської громади!

Зруйнована російськими окупантами Херсонщина потребує допомоги для якнайшвидшого подолання наслідків терору, зокрема – ремонт і реконструкція покрівлі будівель, встановлення вікон та прибирання території. Тому наразі в нашій громаді формується бригада добровольців, які готові взяти участь у відбудові тих населених пунктів Херсонської області, де наразі не ведуться бойові дії. Наразі перша бригада сформована та виїжджатиме на днях. Волонтерська поїздка триватиме 7-10 днів. Харчування та проживання для людей, які відновлюватимуть зруйновані будинки – безплатно. Усе, що потрібно мати з собою – змінний одяг. А головне – бажання працювати та допомогти українцям, які опинилися в біді.

Просимо мешканців громади долучитися до цієї важливої справи.

За детальною інформацією та для запису волонтерів контактний телефон: +38 098 117 90 09 - приймальня Демидівської селищної ради.

Тільки разом ми - сила, яку не здолати!