Сьогодні, жителі громади на колінах із квітами та державними прапорами зустріли та провели в останню дорогу додому кортеж із тілом загиблого Героя, захисника України Ткачука Василя Васильовича.

Доброзичливим, працьовитим, мужнім, життєрадісним, щирим, завжди був готовий прийти на допомогу – таким Василь назавжди залишиться у пам’яті всіх, хто його знав…

Сколихнувши небо залпами від пострілів військових, наспівуючи Державний Гімн України попрощалися з Захисником рідні, близькі, друзі, побратими та небайдужі люди.  Героя поховали з усіма військовими почестями на кладовищі у рідному селі.

Важко знайти слова втіхи та підтримки для рідних, близьких і знайомих полеглого воїна. Це невимовний біль та непоправна втрата для нашої громади та всієї України.

Гірко, що сьогодні найсміливіші патріоти своєї країни ціною власного життя виборюють для нас і майбутніх поколінь мирне небо над головою.

Схиляємо голови перед світлою памяттю Героя, який віддав життя за Україну.

Вічна память тобі, Герою!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!