Вшануймо пам'ять Захисника!

Шановна громадо, зі скорботою повідомляємо, що завтра, 19 червня, назавжди повернеться додому «на щиті» Герой ТКАЧУК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ.
Зустріч нашого Захисника відбудеться в смт Демидівка орієнтовно о 09:30 годині. Далі похоронний кортеж відправиться до домівки Захисника в с. Пляшева. Орієнтовно о 10:30 годині біля будинку військовослужбовця розпочнеться чин похорону де пройдуть прощання і парастас за загиблим.
Просимо всіх мешканців громади належно та гідно зустріти нашого Героя! Прийдіть, вшануйте пам'ять Воїна, який до останнього подиху віддано служив Батьківщині.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Нехай Бог допоможе Вам пережити страшну втрату.
Вічна пам’ять… Герої не вмирають!

Відправка автобуса, для всіх охочих провести в останню дорогу та віддати шану Герою України, завтра о 09:30 годині від відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради смт Демидівка вул. Миру 21.