З болем і сумом повідомляємо про втрату в громаді: у війні з російським окупантом загинув наш земляк, житель с. Товпижин ДУДАЙ БОГДАН.

ДУДАЙ БОГДАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ старший солдат, сапер інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення 1997 р.н., загинув 7 червня в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України.

Мужній і сміливий, до останнього подиху вірний військовій присязі та своїй країні.

Не вистачає слів, щоб передати смуток і біль, який торкнувся не лише родини, а й друзів, рідних, знайомих та усіх, хто знав мужнього і відважного патріота, воїна-захисника БОГДАНА.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям, бойовим побратимам. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами!

Вічна слава і пам’ять нашому Захиснику незалежності та цілісності України!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!