Вітаємо призера

Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

З метою виявлення і підтримки обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку з 15 по 30 травня 2023 року проходив наймасштабніший, найпопулярніший Всеукраїнський конкурс – захист науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, який по праву називають найбільшою інтелектуальною подією.

Рівненщину представляв Хомяк Денис Анатолійович, учень 11 класу Вовковиївського ліцею Демидівської селищної ради (відділення «Екології та аграрних наук», секція «Лісознавство»).

За підсумками конкурсу Хомяк Денис посів почесне II місце.

Щиро вітаємо Дениса! Нехай ця перемога стане поштовхом до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності. Висловлюємо вдячність  науковим керівникам науково-дослідної роботи: керівнику гуртка РМАНУ Лазар Олені Дмитрівні, вчителю технологій Вовковиївського ліцею Чандик Людмилі Іванівні  за підготовку та гідний виступ учня у конкурсі-захисті МАН.

Нових вам злетів, нових перемог, бажання творити, мріяти й жити на благо України!