Фото без опису

Громади Дубенського району отримали в розпорядження 19,6 млн гривень плати за землю

За підсумками першого кварталу 2023 року місцеві бюджети Дубенського району  отримали 19,6 млн гривень плати за землю. Цьогорічні показники земельного податку перевищили надходження  минулого року на 3,8 млн гривень

Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 16,5 млн гривень земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності, а фізичні особи-землевласники та землекористувачі спрямували до місцевих бюджетів – понад 3,1 млн гривень плати за землю.

Збільшення надходжень відбулося в результаті проведеної спільної роботи представників податкової служби та органів місцевого самоврядування, а саме: залучення до оподаткування землекористувачів, які використовували земельні ділянки без правовстановлюючих документів, реєстрація нових платників, встановлення фактів використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, укладання додаткових договорів до діючих угод оренди.

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків із персонального комп’ютера чи гаджета.

 

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрах обслуговування платників Дубенського району.

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX