Фото без опису

Спрощенці Дубенського району додали місцевим бюджетам понад 32 млн гривень єдиного податку

Суб’єкти господарювання Дубенського району, які працюють за спрощеною системою оподаткування, за підсумками першого кваталу 2023 року сплатили до місцевих бюджетів 32378 тис гривень єдиного податку.

Найбільшу суму єдиного податку до бюджетів громад сплатили підприємці - фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Їх внесок – майже 22404 тис гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 2668 тис гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 7305 тис гривень єдиного податку.

Нагадуємо, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучається до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку.

На діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Адже кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»