Творчі перемоги вихованців Демидівського БТШ

16 лютого 2023 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» проведено обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії». Активну участь у конкурсі прийняли вихованці КЗ «Демидівського будинку творчості школярів» Демидівської селищної ради.

За підсумками проведення конкурсу нагороджено дипломами комунального закладу «Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради призерів особистої першості обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»:

• Софію Нагорняк, вихованку гуртка «Оригамі» комунального закладу «Демидівський  Будинок творчості школярів» Демидівської  селищної ради, за роботу «Космічний скейтбордист» - І місце (керівник гуртка Ряска І.В.);

• Андрія Шаулу, вихованця гуртка «Намистинка» комунального закладу «Демидівський  Будинок творчості школярів» Демидівської  селищної ради, за роботу «Композиція – набір прикрас «Мої космічні фантазії» - ІІ місце (керівник гуртка Максимюк Ж.Б.);

• Андріану Макар, вихованку гуртка  «Випилювання по дереву» комунального закладу «Демидівський  Будинок творчості школярів» Демидівської  селищної ради, за роботу «Ракета «Посланець миру» - ІІ місце (керівник гуртка Дмитрук Л.Н.);

• Ярослава Ряску, вихованця гуртка «Паперопластика» комунального закладу «Демидівський  Будинок творчості школярів» Демидівської  селищної ради, за роботу «Дослідник космічного простору» - ІІ місце (керівник гуртка Ряска І.В.).

Ці здобутки свідчать про те, що в нас підростають талановиті і обдаровані вихованці!

Людмила ГУСАРЕВИЧ,

директор КЗ «Демидівський Будинок