Місцеві бюджети Демидівської та Боремельської громад отримали від малого бізнесу майже 1,9 млн гривень єдиного податку

До місцевих бюджетів Демидівської та Боремельської громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування за січень 2023 року надійшло 1850,4 тис гривень єдиного податку.

Найбільший внесок у бюджети громад зробили сільськогосподарські товаровиробники, які сплатили 1012,4 гривень, Підприємці-фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування сплатили 834,2 тис гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 3,8 тис гривень єдиного податку.

Нагадуємо, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучаються до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку.

Щодо фізичних осіб, які раніше здійснювали підприємницьку діяльність без сплати податків, то саме зараз можна скористатися правом на податкову амністію. До 1 березня  2023 року  кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»