Фото без опису

Власники нерухомості Демидівської та Боремельської громад сплатили 252,7 тис грн податку

Власники об’єктів нерухомості Демидівської та Боремельської громад у січні 2023 року сплатили  до місцевих бюджетів 252,7 тис гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

Основна сума сплаченого платежу припадає на власників нерухомості – юридичних осіб. Вони спрямували до місцевих бюджетів 204,5 тис гривень податку на нерухоме майно, фізичні особи перерахували за нерухомість 48,1 тис гривень

 

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків із бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

 

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрі обслуговування платників Демидівської ДПІ.

 

Якщо ж нерухоме майно придбане у минулі податкові періоди за доходи, з яких не сплачено податків, то у цьому випадку громадяни можуть скористатися правом на одноразове добровільне декларування. Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію до 1 березня 2023 року, згодом сплатити передбачений спеціальний збір.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»