Вітаємо переможців II етапу XIII Міжнародного мовно — літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені  Тараса Шевченка

Підбито підсумки ІІ етапу ХІІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені  Тараса Шевченка.

Відповідно до рішення журі учні закладів освіти Демидівської селищної ради зайняли призові місця:

6 клас:

III місце – Гергусь Кароліна, учениця ОЗ Демидівського ліцею (вчитель Шаблій О.О.);

III місце – Польова Вікторія, учениця Вербенського ліцею (вчитель Друзюк Л.А.).

7 клас:

III місце – Вишнякова Крістіна, учениця  ОЗ Хрінницького ліцею (вчитель Горайчук Н.М.).

8 клас:

III місце – Омельчук Наталія, учениця ОЗ Демидівського ліцею (вчитель Онищук Л.М.).

9 клас:

II місце – Процюк Діана, учениця ОЗ Демидівського ліцею (вчитель Онищук Л.М.).

III місце – Диган Аліна, учениця  ОЗ Хрінницького ліцею (вчитель Салецька Т.С.).

10 клас:

III місце – Березюк Тетяна, учениця ОЗ Демидівського ліцею (вчитель Рослюк Г.І.).

11 клас:

III місце – Топоровська Дарина, учениця ОЗ Демидівського ліцею (вчитель Шаблій О.О.);

Ми пишаємося нашими талановитими учнями, чия майстерність у царині рідного слова, літературний хист, креативне мислення, прославляє нашу громаду!

Бажаємо учасникам та їхнім наставникам  подальших звершень і перемог!