8 грудня на базі ПЗ «Дубенська гімназія «Премудрість»відбувся унікальний захід - платформа взаємодії «Якість освіти сьогодні:спільне розуміння як шлях до успіху та Перемоги». Захід організувало Управління Державної служби якості освіти у Рівненській області та Національна дитяча рада в Рівненській області. З ініціативи Дитячої ради протягом жовтня було проведено I обласний конкурс «Краща практика академічної доброчесності». Конкурс проводився у 4-х номінаціях: « Практика», «Ілюстрація», «Відео» та «Виховний захід». Варто зазначити, що педагог - організатор   ОЗ Демидівський ліцей Пащук Олександра Володимирівна здобула III місце серед 50 учасників та була нагороджена дипломом лауреата III ступеня за перемогу в I обласному конкурсі «Краща практика академічної доброчесності».