Сьогодні  на базі Пляшевського ліцею відбувся семінар-тренінг  керівників  закладів загальної середньої освіти Демидівської ТГ.

Питання, яке обговорювалося на тренінгу - "Особливості розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у Пляшевському ліцеї". Під час семінару особлива увага акцентувалася   на управлінській діяльності керівника, щодо організації позитивного психологічного клімату в колективі, адже саме в комфортних соціально-психологічних умовах праці можна досягнути поставлених цілей та домогтися того, що кожен  працівник буде відчуватися значимим на своєму робочому місці.

Відповідно до  вимог часу, оцінку організації діяльності закладу дають усі учасники освітнього процесу, керівник покликаний підтримувати  діяльність органів учнівського самоврядування. Тож, директори мали змогу відвідати засідання козацької ради, яка очолює дитячу організацію «Козацька республіка». Юні козачата звітували перед радою про проведену ними дослідницьку роботу щодо національних звичаїв та традицій. Керівники закладів відвідали пам‘ятку архітектури 17 ст. дерев‘яну Михайлівську церкву, де за переказами молився славний гетьман українського козацтва Богдан Хмельницький.

Захід був діяльнісним: багато було побачено, почуто, виконувались і практичні вправи. Результатом же були позитивні емоції від спільної праці.