На базі Демидівського ЗДО (ясла – садок) «Сонечко», 23 листопад, було проведено семінар - тренінг з елементами гри для педагогічних працівників  закладів дошкільної освіти Демидівської ОТГ на тему: «Про головне! Безпечний світ дитинства».
Колектив закладу поділився досвідом своєї роботи по даному питанні, розкривши теоретичні аспекти теми, а також продемонструвавши практично методи та прийоми роботи з дітьми дошкільного віку, які систематично застосовує у своїй роботі. 

Гості Демидівського ЗДО на трішки відчули себе дітьми, коли відгадували казки за малюнками, малювали віршик про безпеку, складали пазли, робили веселу гімнастику.....брали участь у різних іграх та завданнях.  Досить зворушливим був момент перегляду відеоролика за участю дітей старшої групи, присвячений нашим захисникам, які віддають сили, здоров'я та життя, щоб ми всі були у безпеці. Цікавим також був майстер-клас з виготовлення патріотичної воскової свічки, яка стане учасникам хорошою згадкою про проведений захід, а якщо і знадобиться, то принесе частинку тепла і світла у дім.

Педагоги-дошкільники ділилися порадами, як потрібно дбати про безпеку дітей, як прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях. Адже життя - це найцінніший скарб, який потрібно берегти протягом усього життя!!