22 листопада в Княгининському ліцеї відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя Артура Стібиша. Артур був учнем цього навчального закладу. Загинув 26 лютого 2022 року звільняючи нашу землю від російського ворога.

На відкриття зібралися селищний голова Сергій Радченко, депутат Рівненської обласної ради Олександр Дехтярчук, заступник селищного голови Анатолій Бондар,  начальник відділу освіти та гуманітарної роботи Олена Грицюта, родина загиблого та жителі села.

Селищний голова Сергій Радченко висловив щирі слова підтримки і подякував мамі Олені Володимирівні за те, що виховала гідного сина та справжнього патріота України.

Присутні запалили свічки пам'яті та поклали квіти до пам'ятної дошки.

Віримо, що цей пам’ятний знак буде нагадувати всім поколінням про героїзм наших захисників у боротьбі за суверенітет і цілісність України.

Вічна пам’ять та слава захиснику України Артуру Стібишу! Він захищав Батьківщину та кожного з нас!