Сьогодні відчинив свої двері оновлений дитячий освітній заклад для вихованців різновікової групи на базі Княгининського ліцею. Для ефективного використання площі будівлі закладу освіти дитяча установа відновила свою діяльність в приміщення школи. Поділяти радість з дошкільнятами та привітати дітей, їхніх батьків, колектив працівників з отриманням нового затишного садочка з подарунками завітали: селищний голова Сергій Радченко, депутат Рівненської обласної ради Олександр Дехтярчук, заступник селищного гол­­­­ови Анатолій Бондар,  начальник відділу освіти та гуманітарної роботи Олена Грицюта.

Урочистості з цієї нагоди почалися з молитви та освячення садочка, що здійснив священнослужитель Свято-Михайлівської церкви ПЦУ Олександр Савчук.

Дітки зустріли гостей віршами та привітаннями. В садочку створено всі умови для розвитку та комфорту дітей. Є кімната для навчання та розваг, роздягальня, їдальня, затишна спальня, туалетна кімната. Селищний голова поспілкувався з малечею та батьками, побажав всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. Відтепер малюки мають свій «маленький дім радості», де будуть розвиватись, виховуватись, навчатись, спілкуватись та успішно готуватись до навчання у школі.