Фото без опису

Платники земельного податку території обслуговування Демидівської ДПІ перерахували до місцевих бюджетів 7,5 мільйонів гривень

За підсумками десяти місяців 2022 року надходження від плати за землю до місцевих бюджетів від власників та орендарів земель Демидівської та Боремельської громад склали 7,5 млн  гривень.  Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на  807тис гривень.

 

У доходах місцевих бюджетів - 5,3 млн  гривень плати за землю від юридичних осіб. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума надходжень збільшилась на 622 тис  грн,

Фізичні особи -землевласники та землекористувачі спрямували до бюджетів місцевих скарбниць  2,2 млн  гривень.

Плата за землю належить до бюджетоутворюючих платежів територіальних громад. У період воєнного стану органи місцевого самоврядування розраховують на сумління платників, оскільки особливо потребують коштів для відновлення та ремонту об’єктів критичної інфраструктури.

Якщо ж громадянин - власник земельної ділянки, але не отримав податкове повідомлення - рішення з податкової служби про нараховану суму земельного податку, йому  потрібно провести звірку в Центрі обслуговування платників Демидівської ДПІ.   

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»