Відповідно до розпорядження голови Рівненської ОВА, задля потреб ЗСУ та сил цивільного захисту населення в умовах воєнного стану та для стабілізації макроекономічного стану в країні та подолання наслідків російського вторгнення, виконавчим комітетом Демидівської селищної ради погоджено запровадження трудової повинності та організацію суспільно-корисних робіт на території громади.

У зоні бойових дій перелік суспільно корисних робіт суттєво ширший, а в тилових регіонах це надання допомоги особам з інвалідністю, громадянам похилого віку, заготівля дров для опалювального сезону, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, облаштування та благоустрій. Зазначені роботи будуть оплачуватись у розмірі мінімальної заробітної плати.