У  жовтні, Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів представлених у форматі онлайн на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».   На конкурс було зареєстровано 1722 роботи з 22 регіонів України. У виставці-конкурсі взяти активну участь і вихованці Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради.

Відповідно до Умов проведення виставки-конкурсу та на підставі рішення журі нагороджено дипломами Українського державного центру позашкільної освіти переможців виставки-конкурсу:

• У номінації «Вязання шпицями, гачком»

Торчило Богдану, вихованку гуртка «В’язання гачком» Демидівського будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Дубенського району Рівненської області, Дипломом I ступеня за роботу «Аксесуари ретро», керівник Князь Алла Володимирівна;

• У номінації «Художнє різьблення по дереву»

Савчука Богдана, вихованця гуртка «Лозоплетіння» Демидівського будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Дубенського району Рівненської області, дипломом II ступеня за роботу «Підсвічник», керівник Салійчук Василь Ананійович;

• У номінації «Бісероплетіння»

Березюк Соломію, вихованку гуртка «Намистинка» Демидівського будинку творчості школярів Демидівської селищної ради Дубенського району Рівненської області, дипломом  III ступеня, за роботу «Я – Україна, мати, берегиня», керівник Максимюк Жанна Богданівна.

Вітаємо наших переможців з всеукраїнськими нагородами та бажаємо здобувати ще більше високих нагород.