Фото без опису

 

Малий бізнес Демидівської та Боремельської громад поповнив місцеві скарбниці на 11,5 млн гривень єдиного податку

За підсумками десяти місяців 2022 року до місцевих бюджетів Демидівської та Боремельської громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 11,5 млн гривень єдиного податку. В порівнянні з минулорічними показниками загальна сума єдиного податку зросла на 817,2 тис гривень.

Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи – підприємці, які сплатили  6,1 млн гривень, що на 626,5 тис гривень більше, ніж торік.

Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 541,4 тис гривень єдиного податку. Цей показник збільшився на 422,5 тис гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року

Від суб’єктів господарювання, які перебувають на четвертій групі  спрощеної системи оподаткування, до бюджетів надійшло 4,9 млн гривень.

Демидівська державна податкова інспекція звертається до ФОПів - платників ЄП першої та другої груп за можливості виконувати свій податковий обов'язок та сплачувати єдиний податок.

У 2022 році ФОП - платники ЄП першої - другої груп мають сплачувати фіксовану суму єдиного податку щомісячно. Протягом року фіксовані ставки єдиного податку залишаються незмінними.

Податківці наголошують, єдиний податок від малого підприємництва є одним із податкових платежів, надходження яких стабільно поповнюють місцеві бюджети та забезпечують фінансування територіальних громад.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»