Фото без опису

Для підвищення обороноздатності платники Дубенського району спрямували до держбюджету понад 69 млн грн військового збору

За підсумками десяти місяців 2022 року платниками Дубенського району до державного бюджету направлено 69,2 млн грн військового збору. Надходження збільшились порівняно з 2021 роком майже на 22 млн грн, або  на 46,4 відсотка.

Як зазначила начальник Дубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок податкової звітності Головного управління ДПС у Рівненській області Алла Панчук, лише у жовтні цього року жителі Дубенського району сплатили 9,2 млн грн військового збору. Відтак надходження на зміцнення обороноздатності армії зросли на 3,3 млн грн порівняно з минулим роком.

Звертаємо увагу, що абзацом другим ст. 2 Кодексу законів про працю України встановлено, що працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою. Працівники мають право, зокрема, на матеріальне забезпечення в порядку соціального страхування у разі хвороби, повної або часткової втрати працездатності.

Враховуючи наведене, виплати по листках непрацездатності (оплата перших п’яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця та допомога по тимчасовій непрацездатності) з метою оподаткування військовим збором прирівнюються до заробітної плати.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»