Фото без опису

Майнові податки додали до скарбниць  громад Дубенського району майже 80 мільйонів гривень

За підсумками десяти місяців нинішнього року платниками Дубенського району до бюджету сплачено 78,9 млн гривень податку на майно. Надходження збільшились порівняно з 2021 роком на 2,5 млн гривень

Із цієї суми земельного податку та орендної плати надійшло до бюджетів громад 64,3 млн гривень. Цей показник збільшився на 2,1 млн гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 48,5 млн грн, земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували – 15,8 млн гривень.

 

Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачено 14,3 млн гривень. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 439 тис  гривень. Платниками податків - юридичними особами сплачено 9,6 млн гривень, а фізичними особами – 4,7 млн гривень.

Сума транспортного податку за січень-жовтень складає 304,6 тисяч грн.

Нагадаємо, що податок на майно складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  плати за землю та транспортного податку .

 

За нерухомість доведеться заплатити власникам об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. Базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

 

Земельний податок будуть сплачувати власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі. Нарахування проводиться за місцем знаходження земельної ділянки. 

 

За транспортний податок сплатять фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»