Фото без опису

Мешканці Демидівської та Боремельської громад сплатили понад 35 млн грн податку на доходи фізичних осіб

Одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Сплачуючи його, наші краяни дбають про добробут територіальних громад.

Упродовж січня-серпня 2022 року платники Демидівської та Боримельської громад спрямували до бюджетів 35,7 мільйонів гривень ПДФО.

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 28,2 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 7,5 мільйонів грн податку на доходи фізичних осіб..

Стабільність надходжень ПДФО, як і всіх податкових платежів – особливо важлива для державного бюджету та територіальних громад у період протидії загарбникам. Тому у Демидівській ДПІ наголошують, що обороноздатність країни та спроможність громад якісно виконувати завдання із забезпечення функціонування об’єктів інфраструктури значною мірою визначається податковою дисципліною представників бізнесу та громадян. 

 

Підтримати країну фінансово можуть також громадяни, котрі  отримали доходи та придбали активи у минулі податкові періоди за доходи без належного оподаткування. Особи, які задекларують активи, придбані за доходи без сплати податків, за умови перерахування одноразового збору, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому. Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію до 1 березня 2022року.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»