Фото без опису

З 27 по 28 серпня відбувся кубок Рівненської області з ловлі коропа. Змагання відбулись на водоймі Жабичі (ПП Куб'юк В. В.). Участь приймало 9 команд з Рівненської і Волинської областей і боротьба була до останніх хвилин, не зважаючи на спекотні погодні умови.

Команда "Ration CARP" з загальною вагою улову 23,55 кг посіла перше місце! Також ними було зловлено Big-fish турніру - короп на 4 кілограми 320 грам (Василь Савич). Друге місце виборола команда "Вдала рибалка" з показником 20,19 кг, третю сходинку зайняли "Рибалка Рівненщини" - 4,17 кг.

Зібрано 10 тис. грн, які будуть спрямовані на придбання електрогенератора для військовослужбовців ЗСУ.

Організаторами змагань виступили Рівненська обласна федерація риболовного спорту та Демидівська селищна рада. Змагання проводилися за підтримки управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації. Учасники та переможці отримали подарунки від спонсорів змагань.