Відбулося засідання комісії з питань бюджету, фінансів, соціальноекономічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, підтримки підприємництва, майнової політики, приватизації, будівництва, архітектури, освіти та гуманітарних питань Демидівської селищної ради.

Провів засідання голова комісії Михайло Фінюк. Участь в її роботі взяли селищний голова, заступник селищного голови, депутати-члени комісії. Доповідали керівники відділів селищної ради. Тривало засідання комісії трохи більше 2 год, в ході роботи розглянуто 23 питання.

Депутати розглянули низку проєктів рішень, серед яких рішення щодо внесення змін до фінансових планів закладів охорони здоров'я, передачу майна комунальним установам та організацям, внесення змін до структури апарату виконавчого комітету та виконавчих органів селищної ради, організацію харчування у закладах освіти, План оптимізації мережі закладів освіти на 2022-2024 роки, внесення змін до бюджету.

Під час розгляду та обговорення питань, що були винесені на порядок денний, члени комісії вирішили пітримати розглянуті проєкти рішень.