Сьогодні, 25 серпня, напередодні чергової сесії селищної ради відбулося засідання профільної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Провів засідання голова комісії Володимир Рябонець. Участь в її роботі взяли селищний голова, заступник селищного голови, депутати-члени комісії. Доповідала начальник відділу земельних відносин селищної ради Стефанія Башмат Тривало засідання комісії трохи більше 1 год, в ході роботи розглянуто 31 питання. Переважна більшість питань стосувалася затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі.

За результатами засідання депутати рекомендували внести проєкти рішень на розгляд сесії селищної ради, що відбудеться 26 серпня.