Маскувальні сітки залишаються надзвичайно затребуваними і військові неодноразово звертаються до керівництва селищної ради. Тому жителі Демидівської територіальної громади продовжують плести сітки, які використовують для маскування позицій, техніки, укриттів. У серпні відправлено військовим підрозділам, які тримають оборону на кордоні з Білоруссю 8 сіток. Підрозділу, який дислокується біля м. Конотоп Сумської області, передали 6 великих маскувальних сіток. Військовим, які відправилися виконувати бойові завдання у Запорізькій області, передали 12 сіток площею 168 м кв. Загалом наші жителі сплели і передали сіток площею 336 м кв.

Долучитися до корисної справи може кожен бажаючий. Роботи ведуться у Будинках культури нашої громади. Також можна приносити матеріали для виготовлення сіток - тканини темних відтінків (сірий, зелений).

Внесок кожного важливий, тож висловлюємо щиру подяку всім, хто доклався до такої потрібної у воєнний час справи.

Разом до перемоги!