Цьогоріч замість ЗНО в Україні ввели Національний мультипредметний тест (НМТ). Він складається з трьох предметів — українська мова, математика, історія України. Це пов'язано з повномасштабним вторгнення росіян та бойовими діями в країні.

Тож всі, хто потрапив в основну сесію та вже склав тестування отримують результати. Найвищий бал, який можна здобути на НМТ, — 200. Набрати їх не так і просто, адже питання на мультитестуванні аналогічні питанням ЗНО. Не зважаючи на всі труднощі випускники шкіл Демидівської громади демонструють гарні результати.

Сьогодні ми вітаємо 4 учасників національного мультипредметного тесту 2022 Демидівської територіальної громади, які отримали за результатами тестування 200 балів:
ОЗ Хрінницький ліцей:
Бурковська Тетяна: українська мова – 200, історія – 200
ОЗ Демидівський ліцей:
Вараницька Мирослава: українська мова – 200, математика – 200
Пуцик Михайло: математика – 200
Полуян Інна: історія - 200

Пишаємося вашими результами! Бажаємо вам подальших здобутків!