Впродовж трьох днів представники чеської гуманітарної організації «Людина в біді» реєструють внутрішньо переміщених осіб для отримання фінансової допомоги.
Очікується, що заявки на отримання грошової допомоги подадуть понад 200 сімей, які зупинились у Демидівській громаді, а також входять до числа соціально визначених категорій. Йдеться про тримісячну грошову допомогу у розмірі 2 200 гривень для кожного члена сім‘ї.

Подати заявку можна у сесійній залі селищної ради за адресою смт Демидівка, вул. Миру, 19. Спеціалісти будуть працювати до 9 серпня з 09:30 до 16:00 год. Також при потребі буде продовжено 10 серпня з 9:30 до 14:00.

Демидівська громада прихистила близько 650 ВПО. Переважна частина  внутрішньо переміщених українців зупинилися у приватному секторі.