Місцеві бюджети Демидівської та Боремельської громад отримали від малого бізнесу понад 6,4 млн гривень єдиного податку

За підсумками першого півріччя 2022 року до місцевих бюджетів Демидівської та Боремельської громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 6433,6 тисячі гривень єдиного податку. В порівнянні з минулорічними показниками загальна сума єдиного податку зросла на 1107,9 тисячі гривень.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджетів громад сплатили підприємці - фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, їх внесок – 3676,8 тисячі гривень, що на 528,6 тисячі гривень більше, ніж торік.

Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 170,1 тис. гривень єдиного податку. Цей показник збільшився на 113,6 тис. грн у порівнянні з аналогічним періодом минулого року

За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 2586,7 тисячі гривень єдиного податку, що на 465,7 тисячі грн більше показників минулого року.

Позитивна динаміка зі сплати єдиного податку спостерігається за усіма категоріями платників, що обрали спрощену систему оподаткування.

Єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучається до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для розв'язання соціально-економічних питань розвитку.

 На діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Адже кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»