Фото без опису

Власники землі Демидівської та Боремельської громад сплатили  4,5 мільйони гривень плати за землю

За підсумками першого півріччя 2022 року надходження від плати за землю до місцевих бюджетів Демидівської та Боремельської громад склали 4,5 млн гривень. Вказана сума перевищила надходження за аналогічний період 2021 року на 725,7 тис гривень або 19,4 відсотки.

Зокрема, юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів 3,6 мільйона гривень, що на 748 тис гривень більше, ніж торік.  Фізичні особи поповнили бюджети територіальних громад, сплативши 759,2 тис гривень плати за землю.

Плата за землю – це обов’язковий платіж, який також сплачується до місцевого бюджету. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру, а підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

Якщо ж громадянин - власник земельної ділянки, але не отримав податкове повідомлення - рішення з податкової служби про нараховану суму земельного податку, саме час провести звірку в Центрі обслуговування платників, - звертають увагу в податковій службі Дубенського  краю.   

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет.  Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

 

Сумлінне виконання податкових зобов’язань громадян перед державою зараз важливо як ніколи, адже вчасно сплачені податки будуть спрямовані, насамперед, на потреби військових.

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»