10 липня в смт Демидівка відбувся IV тур благодійного чемпіонату міста Дубна на підтримку Збройних Сил України.

Даний захід організували Демидівська селищна рада, КЗ "ЦФЗН "Спорт для всіх" Демидівської селищної ради. Дякуємо ФГ "Баквіт" Івану Рачинському за можливість нашій команді ФК "Стир" зіграти в новеньких футбольних формах.

У складі нашої команди були: 1. Тарасюк Михайло, 2. Колесник Володимир, 3. Ступницький Артем, 4. Бартошик Володимир, 5. Костюкевич Ігор, 6. Семенович Вадим, 7. Цимбалюк Сергій, 8. Байбула Михайло, 9. Фенюк Олег, 10. Кошлай Юрій, 11.Яблонський Максим.

Запасні: Цимбалюк Сергій, Мисько Анатолій, Столярчук Андрій, Салійчук Михайло, Бобрук Олексій, Куніцкий Роман, Дацюк Сергій.

Голи забивали: Яблонський Максим, Фенюк Олег (2), Байбула Михайло (п).

Всього в спортивному заході взяли участь 6 команд - учасників з Дубенського району.

За результатами змагань :

ФК "Стир" Демидівка - ФК "Бастіон" Дубно 4:2

ФК "Рачин" - ФК "Іква" 4:1

ФК "Іваннє" - ФК "Млинів" 2:1

На стадіоні панувала чудова атмосфера: цікава гра, активні гравці та вболівальники, емоції, розчарування і радість від забитих голів.

Під час матчів було організовано благодійний збір та зібрано кошти в сумі 5275 грн, які будуть передані для потреб Збройних Сил України.

Щиро дякуємо всім за підтримку наших захисників!

Дякуємо всім гравцям за гарну гру, за можливість допомогти ЗСУ в непростий для кожного з нас час.

Разом ми сила!