Навчання з пожежної безпеки

08 липня 2022 року за ініціативи відділу освіти та гуманітарної роботи, Демидівським підрозділом 24 ДПЗЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Рівненській області для керівників закладів освіти та культури, відповідальних за пожежну безпеку проведено навчання на протипожежну тематику.

Цикл лекцій провів начальник навчального пункту ГУ ДСНС у Рівненській області Роман Пелех. Було висвітлено проблемні питання щодо дотримання правил пожежної безпеки в закладах освіти та культури. Роз’яснено положення Кодексу цивільного захисту України та інших нормативних документів щодо організації навчання населення діям при надзвичайних ситуаціях, доведено основні вимоги пожежної та техногенної безпеки для територій та підприємств, установ, організацій.