Відлік святкування Дня Конституції України розпочався з 28 червня 1996 року. Саме в цей день народні обранці проголосували в парламенті за Основний закон України – Конституцію, вперше офіційно пролунав гімн України, затверджений Конституцією. Це єдине державне свято, яке задеклароване ст.161 Основного закону. Конституція – це постулат у забезпеченні прав людини і громадянина. В цей день, 28 червня 1996 року, Україна підтвердила своє прагнення розбудувати незалежну, демократичну державу.

Бібліотекар центральної бібліотеки для читачів провела правовий колаж державності «Конституція – фундамент нашого суверенітету», під час якого презентувала юним користувачам літературу про історію Конституції України, нагадала про права і обов’язки громадян країни. Адже ми будуємо нову, незалежну державу. Кожен із нас є творцем її історії, тому що основний Закон визнає людину найвищою соціальною цінністю і гарантує естетичний, духовний розвиток кожного громадянина.