18 червня в Україні відзначається День дільничного офіцера поліції. У переддень професійного свята, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у боротьбу зі злочинністю селищний голова  Сергій Радченко нагородив Почесними грамотами старшого лейтенанта поліції, дільничного офіцера поліції сектору поліцейської діяльності №1 відділення №1 Дубенського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області Марію Довгаюк, майора поліції, дільничного офіцера поліції сектору поліцейської діяльності №1 відділення №1 Дубенського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області Тетяну Диган, капітана поліції, старшого дільничного офіцера поліції сектору поліцейської діяльності №1 відділення №1 Дубенського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області Андрія Березюка.  Подякував за мужню та самовіддану працю, за відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків. Адже щодня, у будні і свята, дільничні офіцери на посту. Першими реагують на людську біду і першими з’являються на місці злочину. Сергій Іванович побажав мирного неба, міцного здоров’я, мужності, витримки, високих професійних здобутків у справі забезпечення громадського порядку.

Зі святом вас, дільничні офіцери поліції! Успіхів у вашій професійній діяльності!