Цієї неділі медики відзначатимуть професійне свято – День медичного працівника.  Призначення лікаря – рятувати життя людей і оберігати їхнє здоров’я. Ці споконвічні цінності є найважливішими за всі скарби у світі, тому  професія медика була, є і буде однією з найблагородніших.

З нагоди Дня медичного працівника, 17 червня відбулося урочисте нагородження представників медичної галузі нашого краю.  За вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров'я Демидівщини, надання кваліфікованої медичної допомоги, сумлінну працю, високий професіоналізм лікарів та медичних працівників нагородили Почесними грамотами, Подяками та цінними подарунками селищний голова Сергій Радченко, головний лікар КНП "Демидівська ЦРЛ" Анатолій Домбровський,  головний лікар КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Наталія Чекан. Слова щирої вдячності та шани пролунали для ветеранів галузі.

Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика.

Шановні працівники медичної галузі, хочеться побажати усім вам людської щирості, любові, здоров’я, сімейного достатку, родинного тепла та добробуту! Мирного неба Вам над головою та будьте щасливі!