Місцеві бюджети Демидівської та Боремельської громад отримали від малого бізнесу майже 6 млн гривень єдиного податку

За підсумками п’яти місяців 2022 року до місцевих бюджетів Демидівської та Боремельської громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 5996 тисяч гривень єдиного податку. В порівнянні з минулорічними показниками загальна сума єдиного податку зросла на 952 тисячі гривень.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджетів громад сплатили підприємці-фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, їх внесок – 3362,8 тисяч гривень. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 95,6 тис гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 2537,6 тисяч гривень єдиного податку.

Позитивна динаміка зі сплати єдиного податку спостерігається за усіма категоріями платників, що обрали спрощену систему оподаткування.

Сумлінно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим платники забезпечують життєдіяльність  територіальних громад.На діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Адже кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»