Фото без опису

Власники землі Дубенського району сплатили понад 26 мільйонів гривень плати за землю

Упродовж січня-травня 2022 року до бюджетів громад Дубенського району сплачено  26,5 мільйона гривень плати за землю.

Зокрема, юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів 23,2 мільйона гривень, а фізичні особи – 3,3 мільона  гривень плати за землю.

Цього року у формуванні місцевих бюджетів за показником найбільших надходжень плата за землю посідає третє місце, поступившись лише податку на доходи фізичних осіб та єдиному податку. За результатами січня-травня поточного року загальна питома вага плати за землю у надходженнях місцевих бюджетів складає майже 6 відсотків.

Податківці нагадують, земельний податок сплачується власниками земельних ділянок та земельних паїв (часток), а орендна плата – землекористувачами - орендарями за земельні ділянки державної і комунальної власності, які використовуються ними на підставі договорів оренди.

Сумлінне виконання податкових зобов’язань громадян перед державою зараз важливо як ніколи, адже вчасно сплачені податки будуть спрямовані, насамперед, на потреби військових.

 

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет.  Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»