Фото без опису

 

Мешканці Демидівської та Боремельської громад сплатили 19,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб

За підсумками січня-квітня 2022 року з легальних доходів мешканців Демидівської та Боремельської громад до бюджетів усіх рівнів сплачено 19,2 мільйони гривень ПДФО. Надходження даного податку за 4 місяці поточного року на 14 відсотків, або 2,3 млн гривень перевищують минулорічні показники за аналогічний період

Із загальної суми податку на доходм фізичних осіб місцеві скарбниці отримали 15,2 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 2,5 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 4 мільйони грн податку на доходи фізичних осіб.

Саме легальні робочі місця – основа бюджетної стабільності громад. Очевидно, що фінансова спроможність територіальних одиниць повинна ґрунтуватися на створенні комфортних умов для діяльності саме відповідального бізнесу, який дбає про соціальний захист працюючих та інтереси держави і громад.

Дякуємо платникам податків, що вони здійснюють свою діяльність, сумлінно сплачують податки, адже таким чином вони тримають економіку на плаву та забезпечують обороноздатність нашої держави!

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»