Фото без опису

Землевласники та орендарі Демидівської та Боремельської громад сплатили до місцевих бюджетів 3,3 млн грн плати за землю

Упродовж січня-квітня 2022 року землевласники та орендарі Радивилівської, Козинської та Крупецької громад сплатили до місцевих бюджетів 3,3 млн грн плати за землю. Надходження земелього податку за підсумками поточного року на 60,4 відсотки, або 1,25 млн гривень перевищують минулорічні показники за аналогічний період.

Свій вагомий внесок у наповнення казни внесли підприємства громад2,9 млн грн, а завдяки фізичним особам, котрі мають у власності чи користуються землею, місцеві бюджети громад   отримали 380 тис грн земельного податку

 

Законом України від 30.11.2021 №1914-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу України, Окрім поточних платежів, що є обов’язковими для сплати на територіях, де відсутні бойові дії, власникам землі та об’єктів нерухомості Дубенського району варто погасити заборговані майнові податки, а підприємцям – заборговані суми єдиного податку.

Сумлінне виконання податкових зобов’язань громадян перед державою зараз важливо як ніколи, адже вчасно сплачені податки будуть спрямовані, насамперед, на потреби військових.

 

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет.  Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»