Фото без опису

Ми дещо змінюємо формат роботи, але залишаємося на зв’язку!

У зв’язку з воєнними діями на території України окремі підрозділи пробації, філії та апарат Державної установи «Центр пробації» продовжують працювати віддалено (дистанційно). При цьому ми ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ і виконувати основні завдання.

Для забезпечення безпеки персоналу та клієнтів пробації на офіційному сайті «Пробація України» тимчасово обмежено доступ до інформації про місце розташування підрозділів пробації та керівників усіх рівнів.

Але ми працюємо і завжди на зв’язку! Для отримання консультації з будь-якого питання, що належить до компетенції Центру пробації, просимо надсилати повідомлення на офіційну пошту: shtab@probation.gov.ua або через месенджер у Фейсбуці на сторінці «Пробація України Probation in Ukraine» (https://www.facebook.com/probation.ua).

Окрім того, клієнти пробації, які вже перебувають на обліку органу пробації, але через об’єктивні причини не можуть з’явитися у підрозділ пробації для реєстрації чи виконання визначеного судом покарання, або для отримання консультації чи повідомлення про місцеперебування, - можуть звернутися до свого інспектора пробації за попередньо наданим ним номером телефону або через будь-який доступний месенджер.

#UAразом Разом ми сильні! Слава Україні!