ДУБЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР № 1 ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

інформує:

18.02.2022 року о 15:45 год на виконання Меморандуму про співпрацю в приміщенні Дубенського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області відбулася робоча зустріч між начальником сектору пробації Володимиром Федінчиком та начальником служби у справах дітей Демидівської селищної ради Маєю Чечелюк.

В ході зустрічі узгоджено питання щодо спільного відвідування клієнтів пробації за місцем проживання та навчання.

Також обговорені аспекти ведення обліку неповнолітніх клієнтів пробації, вирішення криміногенних потреб неповнолітніх клієнтів пробації та надання службою у справах дітей їм допомоги (консультації) щодо житла, освіти, роботи, матеріального становища, контролю над поведінкою та мисленням, стосунків у суспільстві, стосунків з рідними та близькими, ставлення до правопорушення та готовності до змін.

Начальник сектору

капітан внутрішньої служби                                   Володимир ФЕДІНЧИК